Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore
Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore

Głośnik Bang Olufsen Beosound Explore

W domu na łonie natury. Wspinaczka górska. Nurkowanie w jaskiniach. I wszystko pomiędzy. Beosound Explore to wysokiej jakości głośnik zewnętrzny stworzony do ekstremalnych warunków.

Kolor
  • Black Anthracite
  • Grey Mist
  • Navy
  • Green
  • Chestnut
Ostatnie sztuki w magazynie
899 zł
Brutto

 

Wodoodporny głośnik zewnętrzny

Solidny i odporny na warunki atmosferyczne Stworzony do aktywnego życia Gra przez kilka dni

SOLIDNA I TRWAŁA KONSTRUKCJA

Kiedy rzucasz się na nowe wyzwania

Czy wkraczasz na nowy grunt, czy trzymasz się tego, co znajome? Nie ma to żadnego znaczenia w porównaniu z solidnym Beosound Explore. Za odporną na zarysowania powłoką z anodowanego aluminium kryje się konstrukcja z pionowymi żebrami, które zapewniają dobrą ochronę przed wstrząsami. Projektujemy i produkujemy głośniki ręcznie w Danii, ponieważ tylko w ten sposób możemy sprostać naszym surowym standardom.

TOWARZYSZ PODRÓŻY.

Wydmy. Lodowce. I wiele więcej.

Zabierz swoją muzykę ze sobą do natury. Beosound Explore został zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach i jest tak intuicyjny w obsłudze, jak każdy inny sprzęt. Przypnij go do plecaka lub paska. Lub połóż go na półce skalnej. Dzięki gumowej podstawie głośnik stoi stabilnie na większości powierzchni. Weź to ze sobą. I ciesz się jazdą.

LEKKOŚĆ 631 GRAM

Kształt jest ponadczasowy, ale odcień należy do Ciebie. A9 to centralny punkt pomieszczenia, dostosowujący się do Twojego gustu i przestrzeni. Czy chcesz przyciągający wzrok kolor? Mamy to, czego potrzeba. Inne nogi? Następnie wymień je. Dostosuj głośnik do dowolnego pomieszczenia i śpiewaj w dowolnym miejscu.

SPARUJ W STEREO DWA BEOSOUND EXPLORE

Stwórz parę stereo z dwoma głośnikami Beosound Explore dla lepszego dźwięku, wędrówki w stereo lub nocy muzycznej przy ognisku.

Z MOMA NA ULICĘ LAFAYETTE

Stulecie współpracy wokół kultury

W ciągu ostatnich 97 lat wprowadziliśmy jedne z najważniejszych postaci w dziedzinie sztuki i projektowania, aby pomóc nam tworzyć produkty, które rezonują ze światem kultury, oferując jednocześnie najlepsze wrażenia dźwiękowe i wizualne. Dlatego nasze głośniki można znaleźć w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ale także w domach zwykłych ludzi na całym świecie.

Aby uczcić premierę naszej specjalnej edycji Beosound Explore, zaprojektowanej we współpracy z Supreme, nowoczesnymi mistrzami współpracy z Nowego Jorku, przyglądamy się niektórym z naszych ulubionych kolaboracji i oferowanej przez nie wizji artystycznego życia w domu.

B&O & SUPREME

Supreme i B&O to naturalni partnerzy. Od momentu otwarcia swojego pierwszego sklepu na Lafayette Street, firma stała się jedną z odnoszących największe sukcesy marek streetwearowych na świecie, słynącą z charakterystycznego, graficznego projektu w postaci wszechobecnego logo.

W naszej najnowszej współpracy – która jest już czwartą – Beosound Explore jest ubrany w czerń i charakterystyczny czerwony kolor, który przekształca wytrzymały głośnik zewnętrzny w coś, co jest gotowe do jazdy w skateparku, a także na szlakach turystycznych.

B&O I DAVID LYNCH

Niewielu reżyserów filmowych zyskało sobie własny przymiotnik, ale użycie słowa „lynchianin” natychmiast przywołuje senne, surrealistyczne obrazy, które charakteryzują jego filmy.

W 2018 roku użył wybranych obrazów z „Wojny między kształtami”, jego serii prac na papierze z lat 70. oraz „The Paris Suite”, kolekcji litografii z 2007 roku, aby nadać serii głośników B&O uderzający, nowy wygląd jako częścią naszej innej współpracy.

B&O I 1017 ALYX 9SM

Jako dyrektor kreatywny w Givenchy, Matthew M. Williams zajmuje obecnie jedno z najważniejszych stanowisk w branży modowej – a 1017 ALYX 9SM, jego własna wytwórnia, to miejsce, w którym wszystko się zaczęło.

Razem wybraliśmy się na wybieg dla AW20 z modelami z jego kolekcji, ubranymi na zamówienie Beoplay E8 (plus specjalnie zaprojektowany futerał) zaprojektowany przez Matthew, aby wypełnić lukę między technologią a technologią.

MATTHEW WILLIAMS, 1017 ALYX 9SM ALYX DYREKTOR KREATYWNY

Historia projektu

Spotkaliśmy się z Matthew Williamsem, dyrektorem kreatywnym 1017 ALYX 9SM w Paryżu przed jego pokazem na wybiegu podczas prezentacji kolekcji FW20. Rozmawialiśmy o tym, jak napędza swoją kreatywność i jak narodziła się nasza współpraca.

Jeśli chodzi o współpracę między Alyx i B&O, jak to się zaczęło i jakie są synergie między tymi dwoma rzeczami?

Spotkałem się z zespołem na szczycie mody w Kopenhadze i mieliśmy naprawdę wiele wspólnych wizji. Kiedy tak się dzieje, rozmowa staje się naprawdę płynna, więc nasz dialog staje się naprawdę silny. Zawsze byłem fanem B&O przez całe życie, więc znalezienie sposobu na wspólną pracę było tylko marzeniem. Myślę, że zdecydowanie synergia jest rzemieślnicza ze wszystkimi niesamowitymi wykończeniami, które robicie z metalem. Uważam również, że zaangażowanie w tworzenie produktów, które są ponadczasowe i trwają wiecznie, to cecha, którą dzielimy.

Czy możesz opowiedzieć trochę o procesie projektowania w zakresie projektowania ruchu Alyx Beoplay E8 we współpracy z B&O?

Chcieliśmy naprawdę połączyć język projektowania obu naszych firm i myślę, że zarówno Bang & Olufsen, jak i Alyx są znane ze swojej pracy z metalem, anodowania i wykańczania. Czułem, że to świetny sposób na połączenie obu marek. Dodaliśmy również graficzny branding naszej klamry na etui, co moim zdaniem zadziałało naprawdę dobrze.

Czym inspirowana jest klamra (symbol Alyx)?

Mam na myśli to, że ma podwójne i potrójne entendre, ale po pierwsze, po prostu lubię go jako przedmiot i jego rzeźbiarski kształt. Myślę, że to, że jest robione w miejscu, które nie robi rzeczy dla mody, nadaje mu niewidzialną wartość. Zawsze pamiętam ten dokument, w którym Stanley Kubrick opowiada o posiadaniu ubrań w szafach i scenach, których nikt nawet nie widzi, ale jest ten rodzaj niewidzialnej energii, która przedostaje się przez ten ekran na ekran. To samo myślę o sprzączce wykonanej w sposób i w miejscu bardziej mechanicznym w firmie produkującej części do silników. Jest w tym ciężar i dźwięk, o którym może ktoś nie wiedział, dlaczego się do tego skłania, ale zmysły tak. A potem jest fakt, że odkryłem go na magicznej górze sześciu flag, kiedy zabierałem tam swoją rodzinę. To jest miejsce w Kalifornii, do którego jedziesz na ukończenie szkoły lub na urodziny, albo możesz pocałować dziewczynę po raz pierwszy lub przezwyciężyć lęk wysokości. Tak więc dla mnie reprezentuje to miejsce przejścia, bycia dzieckiem w wieku nastoletnim. Podoba mi się ten pomysł przejścia, więc dla mnie też to oznaczało.

Jaką rolę w kolekcji pełni klamra?

Myślę, że klamra jest teraz bardzo podobna do brandingu, oczywiście zadbamy o to, aby była jak najbardziej funkcjonalna, ale w tym momencie jest tak jak nasze logo. Jak opisałbyś kunszt swojej marki? Jak machasz różnymi rodzajami materiałów? Cóż, ekscytującą rzeczą w modzie jest to, że opanowanie każdej kategorii zajmuje całe życie, więc zawsze pracujemy i uczymy się nowych rzeczy na temat butów, dzianin, skóry, krawiectwa, dżerseju, biżuterii, a lista jest długa. Tak więc, gdy stajemy się coraz lepsi i bardziej biegli w każdym procesie i budujemy nasz język za pomocą pewnych materiałów, pojawiają się cele North Star, do których naprawdę dążymy, a czasami te zmiany mogą zająć rok, dwa, trzy lata, zanim w końcu trafią do kolekcji . Tak więc z perspektywy rzemieślniczej nieustannie eksperymentujemy i próbujemy rzeczy, które trafiają do kolekcji, kiedy tylko mogą. Lubię mówić, że Alyx to nowoczesne rzemiosło. Korzystamy z technologii, kiedy tylko możemy, lub robimy to ze zrównoważonym rozwojem, aby stworzyć nowy sposób robienia nowoczesnego rzemiosła i mam nadzieję, że jest to widoczne, gdy dotykasz i czujesz ubrania.

NA PARIS FASHION WEEK

Bang & Olufsen x 1017 ALYX 9SM

Koncentrując się na skrzyżowaniu mody i technologii, Beoplay E8 Motion 1017 ALYX 9SM Edition został zaprezentowany na pokazie 1017 ALYX 9SM na Paris Fashion Week Men's AW20.

Marka 1017 Alyx 9SM

1017 Alyx 9SM został zaprojektowany przez Matthew Williamsa, marka zbudowana jest na koncepcji wysokiej jakości materiałów zmieszanych z wywrotową kulturą. Mieszkający w Nowym Jorku i produkowany we Włoszech, Matthew łączy wpływy swojego wychowania w Kalifornii i Nowym Jorku z zaangażowaniem w szczegóły, innowacyjność i chęć rozwijania nowych pomysłów.

Z Paris Fashion Week Męskie AW20

Stała obecność na Paris Fashion Week od czasu jego premiery, 1017 ALYX 9SM właśnie zaprezentowała swoją nową kolekcję AW20 w Le Centrorial, 18 Rue du 4 Septembre. Nasze wspólne dzieło, Beoplay E8 Motion 1017 Alyx 9SM Edition, zostało kilkakrotnie zauważone na wybiegu.

ZNA SWOJE MIEJSCE

WYSOKOWYDAJNY AKUMULATOR

Energia, gdy jesteś w drodze

Beosound Explore towarzyszy Ci przez cały czas. Dzięki do 27 godzin odtwarzania ten głośnik jest idealny do przygód w dziczy, gdzie brakuje energii. I nigdy nie idzie na kompromis w kwestii jakości dźwięku.

PYŁ I WODOODPORNOŚĆ

Przeciwstawiając się żywiołom

Życie na drodze jest mokre. I słonecznie. I wietrznie. I brudne. Ale dzięki całkowicie pyłoszczelnej i wodoodpornej konstrukcji IP67, Beosound Explore zamienia otoczenie w plac zabaw. Po prostu wyczyść lub spłucz pod strumieniem i gotowe.

OPCJE POŁĄCZENIA

Zawsze podłączony

Muzyka towarzyszy Ci wszędzie. Najnowsza technologia Bluetooth i szybkie parowanie oznaczają, że ulubione utwory są zawsze pod ręką. Wodoodporne przyciski są łatwo dostępne i używane — nawet w rękawiczkach lub gdy głośnik jest przypięty do plecaka.

zawartość pudełka
  • Beosound Explor
  • Karabine
  • Skrócona instrukcja obsług
  • Kabel USB-C na USB-A

dzwięk

Zalecana wielkość pokoju

5-30 m²

Konfiguracja głośników

2 szerokopasmowe głośniki 1,8 cala

Wzmacniacz

2 × 30 W klasa D dla pełnego pasma

Dyspersja dźwięku

360 stopni

Zakres częstotliwości

56-22.700 Hz

Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego @1m

91 dB SPL

Możliwości basu

59 dB SPL

Kodek bezprzewodowy

SBC

Parowanie stereo

Dostępne między dwoma Beosound Explores

Wielopunktowy

Dostępne z maksymalnie dwoma urządzeniami

Konfigurowalny korektor dźwięku

Presety dostępne i w pełni konfigurowalne za pomocą aplikacji Bang & Olufsen

Projekt

Projektant

Above

Materiały

Aluminium anodowane typu II

Polimer

Tkanina

Ocena odporności na pył i wodoodporności

Można zanurzyć w wodzie do 1 metra na maksymalnie 30 minut

Certyfikat IP67

Waga

631 g bez karabińczyka

637 g z karabińczykiem

Wymiary

81 szer. x 124 wys. x 81 gł. mm

Moc

Żywotność baterii

Do 27 godzin przy normalnej głośności

Rozmiar baterii

2400 mAh

Pobór energii

Typowy: 6,2 W

Tryb gotowości: 0,19 W

Zasilacz

5 V DC/3A przez złącze USB-C

Czas ładowania

2 godziny przy ładowaniu 5 V – 2 A/3 A

Wskaźnik żywotności baterii

Dioda LED baterii, widoczna również w aplikacji Bang & Olufsen

ŁĄCZNOŚĆ

Wersja Bluetooth

5.2

Wejścia i wyjścia

USB-C do ładowania i przesyłania strumieniowego

Sterowanie na urządzeniu

Przycisk zasilania

Przycisk połączenia Bluetooth

Przycisk odtwarzania/pauzy

Przyciski zwiększania/zmniejszania głośności

Szybkie parowanie

Szybkie parowanie z Apple

Szybkie parowanie Google

Parowanie Microsoft Swift

Poczuj to w salonie

Odwiedź nasz salon i przekonaj się, jak może wyglądać i działać Twój dom w nowoczesnym wydaniu. Pokażemy ci szereg zindywidualizowanych rozwiązań, które zapragniesz mieć u siebie.

Adres salonu Audio Complex: ul. Dąbrowskiego 483, Poznań

Bestsellery

Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen 2
Ostatnie sztuki w magazynie

Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen

Głośniki przenośne
1 199 zł
Bang & Olufsen
1734001
Mały w wielkim stylu. Ultra kompaktowy z doskonałym dźwiękiem. Elegancki bez kompromisów jeśli chodzi o dźwięk. Całkowicie wodoodporny i łatwy do przenoszenia. Również w wodzie.
Głośnik Bang Olufsen Beolit 20 Głośnik Bang Olufsen Beolit 20 2
Ostatnie sztuki w magazynie

Głośnik Bang Olufsen Beolit 20

Głośniki przenośne
2 149 zł
Bang & Olufsen
1253300
Weź to ze sobą. I przygotuj się na wspaniałe przeżycia. Duży, komfortowy dźwięk. Niezwykle elastyczna konstrukcja. Z Beolit ​​20 impreza trwa całą noc.
1626000
5705260089738
1626000
Produkt został dodany do ulubionych

Informujemy, że korzystając z serwisu www.audiocomplex.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli chcesz wyłączyć opcję gromadzenia plików cookies, zmień ustawienia w używanej przez Ciebie przeglądarce. W zamieszczonej Polityce Prywatności zawarte są informacje na temat przetwarzanych przez nas danych.