O Nas

Firma Audio Complex została założona w 1996 roku, przez dwóch pasjonatów nagłośnienia.

Na początku, naszej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i montażem systemów nagłośnienia klubów, dyskotek, domów prywatnych oraz nagłośnieniem samochodów.

Braliśmy również udział w niezliczonej ilości zawodów car audio organizowanych przez EMMA na terenie Europy - zdobyliśmy tytuł „Best of Instal”.

Byliśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki w Samochodzie PASCA. W ramach naszych działań braliśmy udział w zawodach jako zawodnicy na najlepsza jakość nagłośnienia samochodu oraz w konkursach dB Drag Racing. Wraz ze zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą zostaliśmy sędziami konkursów organizowanych przez PASCA. Możemy pochwalić się wieloma nagrodami za zajęcie 1 miejsca.

Od 2008 roku ponownie zajęliśmy się szerzej systemami audio wideo w obiektach komercyjnych i budynkach mieszkalnych, których wykonaliśmy setki.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o tzw. inteligentne instalacje KNX. Realizacji w domach klientów indywidualnych nie możemy wskazać gdyż są to prywatne domy a my szanujemy prywatność naszych klientów.

Dla kilku naszych klientów wykonaliśmy również nagłośnienia na jachtach. (Chorwacja, Włochy, Hiszpania)

Niektóre z naszych instalacji komercyjnych możecie Państwo usłyszeć i zobaczyć w:

 • Multikino Galeria Malta Poznań, strefa VIP- nagłośnienie;

 • Kluby fitness Fabryka Formy (14 lokalizacji Bytom, Poznań, Komorniki, Warszawa, Żory, Praga, Sosnowiec, Tychy, Gorzów Wlkp., Katowice) nagłośnienie;

 • Sala Biała Bazar Poznański - nagłośnienie;

 • Restauracja Bazar Poznański - nagłośnienie;

 • Centrum Kongresowo Dydaktyczne Akademi Medycznej w Poznaniu (Sala wykładowa na 900 osób dzielona na dwie mniejsze 500 i 400) systemu projekcji z transmisją i sterowanie;

 • Pełnowymiarowe lodowisko „Misiałek” z przyległymi pomieszczeniami użytkowymi - nagłośnienie;
  • Sala balowa na Zamku w Rydzynie - nagłośnienie;

  • Sala koncertowa Szkoły Muzycznej w Wągrowcu na 300 osób - nagłośnienie;

  • Sala operacyjna, recepcja kliniki chirurgii plastycznej Mandala Beauty Clinic - nagłośnienie;

  • Szpital św. Wojciecha w Poznaniu - nagłośnienie sal operacyjnych oraz transmisja obrazu pola operacyjnego do sali wykładowej dla studentów;

  • Salony samochodowe Mercedes Benz Duda Cars ( Poznań, Golęczewo, Wrocław ) - nagłośnienie stref ekspozycji samochodów, wyposażenie sal konferencyjnych, systemy zarządzania treścią materiału prezentowanego klientom w poczekalniach;

  • Blue Note Jazz Club - nagłośnienie

  Bestsellery

  Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen 2
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Bang Olufsen Beosound A1 2nd Gen

  Głośniki przenośne
  1 199 zł
  Bang & Olufsen
  1734001
  Mały w wielkim stylu. Ultra kompaktowy z doskonałym dźwiękiem. Elegancki bez kompromisów jeśli chodzi o dźwięk. Całkowicie wodoodporny i łatwy do przenoszenia. Również w wodzie.
  Głośnik Bang Olufsen Beolit 20 Głośnik Bang Olufsen Beolit 20 2
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Głośnik Bang Olufsen Beolit 20

  Głośniki przenośne
  2 289 zł
  Bang & Olufsen
  1253300
  Weź to ze sobą. I przygotuj się na wspaniałe przeżycia. Duży, komfortowy dźwięk. Niezwykle elastyczna konstrukcja. Z Beolit ​​20 impreza trwa całą noc.

  Skontaktuj się z nami

  Zadaj nam pytanie lub umów się na wizytę w salonie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z Polityką prywatności.

  Produkt został dodany do ulubionych

  Informujemy, że korzystając z serwisu www.audiocomplex.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli chcesz wyłączyć opcję gromadzenia plików cookies, zmień ustawienia w używanej przez Ciebie przeglądarce. W zamieszczonej Polityce Prywatności zawarte są informacje na temat przetwarzanych przez nas danych.